שאלות נפוצות

עיינו בשאלות הנפוצות וצרו קשר במידה ויש צורך בפרטים נוספים

שאלות נפוצות

הבשר בקייטרינג גריל קינג הינו כשר חלק בית יוסף. כן ניתן לבקש כשרות הרב מחפוד, או להתייעץ ולקבל את הכשרות אותה תרצו באירוע שלכם.
כקייטרינג הפועל המון שנים, אנו שמחים לומר שיצא לנו לעשות את כל סוגי האירועים הקיימים. החל מחתונות, שבת חתן, חינותף ימי הולדת, בר/בת מצווה, גיבושי חברות, מסיבות אירוסין, מסיבת רווקים/רווקות, וסתם חבר'ה שנפגשים להנות מבשר טוב.
כל האירועים בקייטרינג גריל קינג מתוכננים בקפידה, החל מהמחשבה על התפריט, זמני ההגעה, צוות העובדים, אופי האירוע, אופי האורחים, מקום האירוע וכיוצ"ב. המינימום ליצירת אירוע מושלם הינו בדרך כלל 25 סועדים, באירוע שבו כולם יאכלו כמו מלכים
חברים, אתם לא באמת מצפים שנגלה לכם את כל הסודות שלנו... נכון? ועכשיו ברצינות, כולנו יודעים שהמתכון לאירוע מושלם הוא שילוב של תפריט עשיר, מגוון ואיכותי יחד עם צוות מקצועי, אדיב, ומיומן. באירועים שלנו אנו דואגים להפיק לכם את האירוע המושלם עבורכם. עם וותק של 25 שנה בענף הבשר, יחד עם אהבה גדולה לבשר וקהל של לקוחות מרוצים משירות ואיכות, זהו הקו אשר מנחה ומוביל את קייטרינג גריל קינג באירועים על האש, קייטרינג בשרי בו כולם - אוכלים כמו מלכים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם